خرید و فروش گربه اسکاتیش و بهترین قیمت گربه اسکاتیش

خرید گربه اسکاتیش با بهترین قیمت و تضمین نژاد و سلامت فقط در مجموعه کت باتی

 تاریخچه گربه اسکاتیش

جالب که بدانید اولین بار گربه اسکاتیش در کشور اسکاتلند دیده شد و چوپانی به اسم ویلیام بعد از پیدا کردن توله اسکاتیش اون پیش بریتیش خود که در منزل داشت برد و بعد از جفگیری توله های اسکاتیش زیاد شدن البته گوش های خوابیده اسکاتیش یک جهش ژنیتیکی بسیار زیباست که اسکاتیش ها را منحصر به فرد میکنند زیبای این پت زبان زد عام و خاص هست.

 

خرید گربه اسکاتیش فولد گلد در تهران

رنگ طلایی خاص دارد. ممکن است چشمانی سبز یا آبی داشته باشد. مانند طلا میدرخشد و طیف های طلایی را به خود اختصاص میدهد. ممکن است به همراه سفید و یا تماما طلایی باشد. رنگ طلایی آن دقیقا آدم را یاد روباه می اندازد. بچه گربه اسکاتیش گلد در کشورهایی مانند روسیه بیشتر پیدا میشود و در ایران هرچه هست، اکثرا وارداتی هستند. حتما هنگام خرید از هر شخص یا مجموعه ای دقت کنید تا اصالتش را برایتان تضمین کند. چون اگر بچه گربه اصیل و بچه گربه نژاد دار باشد حتما شناسنامه و شجره نامه اجدادش را خواهند داشت

 

خرید گربه اسکاتیش در تهران

 ویژگی گربه های اسکاتیش

قبل از خرید گربه اسکاتیش در تهران شما باید با خصوصیات و ویژگی های این گربه ی دوست داشتنی آشنا شوید.

گربه اسکاتیش بسیار زیباست این گربه جثه متوسطی دارد، چشم هایشان بزرگ، گرد و دور از هم هستند پاها و گردن متوسط و کوتاه است بینی کوتاه با یک انحنای ملایم و گوش ها به جلو خم شده و انتهای گوش گرد است  در رنگ های سفید، سیاه،آبی ، نقره ای ، حنایی هستند طول عمری حدود 15 سال را دارند

گربه اسکاتیش فوق العاده دوست داشتنی ، پرانرژی و همراه هستند. این گربه ی باهوش عاشق بازی های تعاملی مثل آوردن و بردن اسباب بازی است. گربه ی اسکاتیش علاقه ای به تنها ماندن ندارد پس اگر شما زمان زیادی از طول روز را خارج از خانه هستید این گربه گزینه ی مناسبی برای شما نیست. این گربه به آب و هوا حساس نیست ولی همیشه شما باید دمای متعادل را برای او فراهم کنید.

 

 

خرید گربه اسکاتیش گلد در تهران

گربه های اسکاتیش در رنگ بندی ها متفاوتی هستند. این رنگ بندی ها عبارت اند از:

 

خرید و فروش گربه اسکاتیش فولد در یک رنگ:

گربه اسکاتیش فولد سفید

گربه اسکاتیش فولد بلو

گربه اسکاتیش فولد مشکی

گربه اسکاتیش فولد کرم

گربه اسکاتیش فولد گارفیلدی

 

گربه اسکاتیش فولد با چند رنگ:

گربه اسکاتیش فولد تبی و طرحدار

گربه اسکاتیش فولد دودی نقره ای

گربه اسکاتیش فولد دودی سایه دار

گربه اسکاتیش فولد  سفید و دو رنگ

 

اسکاتیش فولد تبی 

خیلی ها سوالشان این است که تبی دقیقا چه رنگی است؟ تبی به گربه ای میگویند که خط های سیاه یا خالدار روی موهایش است. اگر نژادش اسکاتیش فولد باشد میشود اسکاتیش فولد تبی معمولا چشمهایشان سبز، آبی یا عسلی است.

طرح سیاه روی آن بیشتر او را شبیه به ببر یا پلنگ میکند. به همین دلیل از جهت رنگ موهایش شبیه به گربه بنگال به نظر می آید با این تفاوت که گوش ها و پوزه اش تفاوت دارد. برای آشنایی با گربه بنگال، کلیک کنید.

عکس بالا  از مجموعه گربه های کت باتی است. یک گربه اسکاتیش فولد تبی، با چشمانی سبز که روی موهایش خط های مشکی و خالدار دارد.

 

 

خرید گربه اسکاتیش لانگ هیر در تهران

اسکاتیش فولد رنگ های مختلفی را دارند آنها تک رنگ، دو رنگ، چند رنگ ، تبی و سفید هستند و رنگ چشم های آبی ، سبز یا سایر رنگ ها را دارند . نحوه مراقب گربه های اسکاتیش لانگ هیر کمی متفاوت تر است شما باید هر روز چشم هایشان پاک کنید تا تغییر رنگ مو زیر چشم ها کاهش پیدا کند . هر روز گوش های گربه را چک کنید به دلیل تا خوردگی گوش های گربه اسکاتیش پاک کردن گوش ها امری ضروری می باشد . گربه های اسکاتیش لانگ هیر باید حداقل هفته ای 3بار موهایشان را شانه کنید تا درخشش خود را از دست ندهد.

 

 

فروش گربه اسکاتیش گلد در تهران ،فروش گربه اسکاتیش بلو در تهران،خرید گربه اسکاتیش گلد در تهران،فروش گربه اسکاتیش فولد در تهران

اگر قصد خرید گربه اسکاتیش و بریتیش دارید روی این مطلب کلیک کنید

بیشتر درباری گربه اسکاتیش فولد بدانید 

گربه های اسکاتیش فولد ( خرید گربه اسکاتیش فولد ) بسیار مهربان و اجتماعی هستن و آرامش بسیار خوبی به صاحب خود میدن فقط کافی کمی با اسکاتیش ها مهربان باشید. بنابر این باید به عنوان عضو جدید خانواده اولین کاری که انجام میدهید اگر کودکی در منزل دارید اموزش دادن به کودک را الویت خود قرار بدید.

نکته قابل توجه این است هر گربه اخلاق منحصر به فرد خود را دارد ولی یک چیز مشترک در باری گربه های دوری بیش از اندازه از صاحب خود است که امکان افسردگی و بعد نخوردن غذا است . پس اگر مسولیت این فرشته های سیبلو دارید باید به جز فراهم کردن غذای مناسب مراقب روح لطیف این موجود های بی نظیر باشید.

پیش نهاد میشه بعد از ورود به منزل حتما نوازش کردن صدا کردن اسم پت خود را الویت قرار بدید برای اسکاتیش ها بسیار مهم که اولین نفری باشن که صداشون میکنیداین کار باعث سلامتی روحی پت میشه.

انواع اسکاتیش فولد از نظر تراکم مو

اسکاتیش فولد ؛اسکاتیش انفولد ؛اسکاتیش شورت هیر؛اسکاتیش لانگ هیر؛  

اکثر اسکاتیش ها در ایران به صورت شورت هیر هستن البته مجموعه ما تعداد قابل قبولی اسکاتیش لانگ هیر پرورش داده است .

خیلی از همراهان عزیز درباره ی ریزش مو اسکاتیش ها سوال میپرسن .باید به صورت کلی توضیح داد که تمامی گربه ها ریزش مو دارن و اسکاتیش هم از این ماجرا مستنثی نیست .

 برای جلو گیری از ریزش مو اسکاتیش ها می توان چند کار انجام داد :

  1. ندادن غذاهای ادویه دار و روغنی 
  2. به صورت مرتب هفته ای یک یا دوبار دادن قرص های کلسیم و بیوتین مخصوص گربه 
  3. ندادن غذاهای ایرانی بی کیفیت 
  4. شانه کشیدن مرتب به صورت روزانه
  5. ندادن استرس خیلی میتونه به ریزش  مو گربه اسکاتیش کمک کنه 

اسکاتیش فولد لانگ هیر 

اسکاتیش فولد لانگ هیر در کل دنیا پر طرف دار است. جذاب بودن این نوع اسکاتیش در دنیا باعث شده که اکثر پرورش دهنده های تاپ دنیا به فکر پرورش این نژاد از گربه اسکاتیش بیفتند ؛البته این موضوع در ایران هم مستثنی نیست و مجموعه کت باتی هم در پرورش اسکاتیش های لانگ هیر جذاب؛ بسیار موفق بوده و توانسته این نژاد زیبا را تحویل دوست داران بدهد.خیلی مهم است که بدانید به دلیل تراکم و نوع مو این نوع اسکاتیش ریزش مو انها بسیار کمتر از شورت هیر ها یا همان مو کوتاه ها است. ولی باید به صورت روزانه شانه بشن تا از گره خوردن مو جلوگیری بشه .هرچی اسکاتیش های لانگ هیر به سن بلوغ نزدیک میشوند زیبایی این نژاد بیشتر به چشم می اید .اسم دیگر اسکاتیش لانگ هیر هایلند است. کشور روسیه بزرگ ترین پروش دهنده اسکاتیش لانگ هیر یا همان هایلند در دنیا هست.

اسکاتیش فولد شورت هیر 

اسکاتیش فولد شورت هیر در یک نگاه یک گربه استثنایی به نظر میاد با صورت گرد و چشمان بسیار زیبا اسکاتیش های شورت هیر از زمان تولد تا سن بلوغ رشد دو یا سه برابری مو رو تجربه میکنند بااین که تا سن بلوغ ریزش مو ندارن ولی باید به صورت مداوم شانه بشن تا عادت کردن به شانه کشیدن داشت باشند .ریزش مو این نژاد زیبا کمی بیشتر از لانگ هیر است و همان طور که توضیح دادیم غذای خوب و محیط ارام به دور از استرس برایشان فراهم کنیم .گوش های خوابیده اسکاتیش فولد را بسیار خاص میکنند.  

 

گوش های اسکاتیش فولد شورت هیر و لانگ هیر 

بسیار جالب است که بدانید بچه اسکاتیش ها با گوش های خمیده به دنیا نمی ایند.

این ژن در گربه اسکاتیش ها است و در ۲۰ روزگی شروع به خم شدن میشود ؛فولد بودن یا خمیدگی گوش روسر یک مشکل ژنیتکی به نام اتوزومی غالب  است که روی غضروف های گوش تاثیر می گذارد هم از مادر و هم از پدر انتقال پیدا میکند .

 بهترین روش این است که یکی از  مولدین بریتیش باشد که مشکل غضروف برای توله در سن بالا  به وجود نیاید .که در پرورش اصولی این مشکل بر طرف میشود .

اشنای با کد رنگی اسکاتیش ها 

 

 

گربه اسکاتیش سفید 

همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید یکی از زیباترین رنگ های اسکاتیش ؛اسکاتیش فولد سفید است که با چشمان ابی یا سبز بسیار دلبری میکنند. کسانی که دوست دارن اسکاتیش با رنگ روش داشت باشند این رنگ بسیار پیشنهاد میشه مخصوصا با رنگ چشم ابی .{عکسی که مشاهده میکنید اسکاتیش  فولد سفید یکی از پرورش های کت باتی است  } کیفیت و سلامت تضمین کار ما است .

اسکاتیش گلد فولد تبی 

یکی از سوال های همراهان عزیز این است  که اسکاتیش گلد تبی چه شکلی ؟

در واقع همان طور که در عکس مشاهد میفرمایید رنگ گلد همراه با خطوط سیاه که بیشتر این فرشته های سیبیلور شبیه پلنگ ها یا ببر ها کرد.

معمولا با چشمان سبز یا ابی و حتی عسلی است. اگر دنبال یک گربه اسکاتیش منحصر به فرد هستید میتونه یک پیشنهاد عالی برای شما باشه.

اسکاتیش گلد فولد  NY11

یکی از زیبا ترین اسکاتیش ها اسکاتیش گلد فولد NY11 که با رنگ خاص و جذاب یکی از پرفروش ترین رنگ این نژاد است .معمولا با رنگ چشم سبز ؛زمردی ؛قهوی  و ابی موجود است .حتما قبل از خرید از اصالت و شجره نامه این نژاد اطلاع کافی کسب کنید.

اسکاتیش بلو گلد یا طوسی 

یکی از زیبا ترین رنگ ها اسکاتیش بلو گلد یا طوسی هستش که بسیار جذاب و زیبا در  تمامی گربه ها اسکاتیش است .که خوشبختانه مجموعه کت باتی پرورش دهنده این نوع رنگ در گربه بوده که مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفته است .

خرید اسکاتیش فولد سیلور چشم فیروزی 

اسکاتیش فولد سیلور نشانه های خاص خودش را  دارد مثلا انتهای دوم باید سیاه باشه روی گوش ها باید سیاه باشه و از همه مهم تر  باید رنگ مو  نزدیک به رنگ نقره ای باشه .

با چشمان ابی ؛ابی فیروزی ؛سبز؛ قهوای ؛ زمردی  این فرشته های مهربون دلبری میکنند.

جالب که بدانید تقریبا تمامی اسکاتیش های فولد سیلور یک رنگ گلد روی بینی خود دارند.

فروش اسکاتیش فولد بلک گلد 

اسکاتیش فولد بلک گلد را  خیلی راحت میشود تشخیص داد مخلوط شدن رنگ سیاه با رنگ گلد اولین نشانه این نژاد دوست داشتنی است . البته  رنگ مو در بلک گلد ها از سن دوماهگی روشن تر میشود و رنگ گلد در انها حسابی  به چشم می اید.

قابل توجه  است که تقریبا گربه ها در سن یک سالگی شاید یک یا دوبار بستگی به اصالت تغییر رنگ دارند و حتی ممکنه رنگ چشم ها  تغییر کنه .

اسکاتیش فولد بلو رنگی خاص و زیبا در دنیای گربه ها به شمار می اید.

اولین بار انگلیسی ها توانستد این رنگ زیبا را پرورش بدهند و به دنیا عرضه  کنند .این رنگ زیبا طرف داران دو اتشه  خودش را دارد  و معمولا با رنگ چشم پرتقالی و طوسی و زمردی میشود این فرشته های سیبیلو را دید .

راهنمای خرید گربه اسکاتیش فولد و بریتیش شورت هیر:

اگر شما دنبال اسکاتیش فولد یا بریتیش شورت هیر هستید؛ مجموعه ما می‌تواند مشاوره رایگان به شما همراهان عزیز در زمینه اصالت و تضمین نژاد و زیبایی و سلامت بدهد.

ویژگی مجموعه کت باتی

مهم ترین ویژگی مجموعه کت باتی پرورش خانگی آن است که با بهترین مواد غذایی برای مولدین و توله های برای فروش نگهداری میکند. غذاهای خشک مثل جوسرا و رویال کنین و غذاهای ارگانیک مثل : بوقلمون بلدرچین دل گوسفند ماهی مرغ رسیدگی می‌کند .
البته تمامی موارد ذکر شده یک شعار نیست ؛ شما میتوانید به پیج اینیستاگرام کت باتی مراجعه بفرمایید و در هایلایت ها مشاهده فرمایید.

علت منصفانه بودن قیمت گربه اسکاتیش در مجموعه کت باتی:

از آنجایی که مجموعه کت باتی یک پرورش دهنده خانگی گربه های اسکاتیش می باشد، به دنبال سود چندین برابر و قیمت های نجومی بی منطق نیست؛ تمامی قیمتها خیلی پایین تر از همکاران دیگر می باشد.
شما میتوانید با یک سرچ ساده در اینترنت متوجه این موضوع بشوید.