خرید و فروش گربه بریتیش در تهران و استعلام قیمت گربه بریتیش

خرید گربه بریتیش در مجموعه کت باتی با تضمین اصالت و نژاد اصیل گربه بریتیش در سلامت کامل و قیمت منصفانه ارائه میگردد.

تاریخچه گربه بریتیش

یکی از قدیمی ترین نژاد گربه انگلیسی، گربه بریتیش است و سالیان سال در انگلستان زندگی کرده اند این نژاد به صورت یک نژاد اصلی درآمده و یکی از محبوب ترین نژادها به شمار می رود و در بسیاری از آثار هنری به تصویر کشیده شده است.

خصوصیات ظاهری گربه بریتیش

خرید گربه برتیش در تهران معروف به گربه ی مو کوتاه بریتانیایی است آن ها موهایی کوتاه و متراکم دارند و چشمان آنها درشت و گرد است و همچنین نوک دم آن ها کاملا گرد است. طول عمرشان به طور متوسط بین 14 تا 18سال است رنگ غالب آن ها خاکستری می باشد ولی در رنگ های سفید، کرم، نارنجی، سیاه سفید هم دیده می شوند.

خصوصیات رفتاری گربه بریتیش

گربه های بریتیش به خوش اخلاقی معروف اند و ارتباط بسیار خوبی با کودکان دارند گربه های نسبتا آرامی هستند و رابطه ی خوبی با دیگر حیوانات خانگی دارند . این نژاد سطح فعالیت متوسطی دارد و گربه های بریتیش بالغ معمولا کم تحرک اند.

 

فروش بهترین نژاد گربه بریتیش در مجموعه کت باتی 

همه چیز درباری تراکم مو بریتیش شورت هیر و لانگ هیر 

تراکم مو بریتیش ها به دو دسته تقسیم میشوند لانگ هیر و شورت هیر. 

خرید گربه بریتیش شورت هیر در تهران

خرید گربه بریتیش شورت هیر یا  همان مو کوتاه ها یکی از اصیل ترین گربه های دنیا هستند که در کشور بریتانیا برای اولین بار دیده شدن .تراکم مو بریتیش های شورت هیر بسیار عالی است ولی باید به صورت روزانه شانه بشوند  تا از ریزش زیاد جلو گیری بشه .تقریبا تمامی موجود های که مو دارند  ریزش مو هم دارند جنس مو های بریتیش شورت هیر معمولی است نه بسیار ضخیم نه بسیار نازک.

 

همه چیز درباری تراکم مو بریتیش لانگ هیر 

خرید گربه بریتیش لانگ هیر با تراکم مو بسیار زیاد نسبت به شورت هیر زیبای منحصر به فردی دار و جالب بدونید نسبت به بریتیش شورت هیر ریزش کمتری دارد ولی گره خوردن مو مخصوصا در زیر شکم یکی از چالش های صاحبان لانگ هیر ها است که تو صیه میشود  به صورت روزانه شانه بشند و اگر مو ها گره خوردند در اولین فرصت اصلاح بشند .بریتیش های لانگ هیر در زمان تولد هیچ نشانه ای از لانگ هیر بودن ندارن و در ۳۰ روزگی کم کم میشه متوجه شد.

ریزش موی گربه بریتیش شورت هیر 

گربه بریتیش شورت هیر و ریزش موی آن، همان طور که توضیح دادیم تمامی گربه ها ریزش مو دارند ولی جایی نگران کننده میشه که ریزش مو بیشتر از حد باشه یکی از دلایل ریزش مو گربه میتونه غذای که استفاده میکنه باشه به طور مثال اگر غذای ادویه دار یا غذای خشک ایرانی بی کیفیت استفاده کنند روی ریزش مو میتونه تاثیر گذار باشه پس توصیه ما اینه  که به هیچ عنوان غذایی که خودتون مصرف میکنید به پت خود ندید .یکی دیگه از دلایل ریزش مو گربه ها داشتن استرس بیش از حد است استرس  هم میتونه بسیار روی ریزش مو تاثیر بزاره. دادن مکمل های مخصوص  میتونه از ریزش مو جلو گیری کنه.

ایا با تغییر فصل گربه ها ریزش مو پیدا میکنند؟؟؟

جواب این سوال بله هستش تمامی پت ها در فصل بهار شروع به ریزش مو میکنند و تا اغاز فصل پاییز تقریبا ادامه داره پیشنهاد ما برای کسانی که وقت رسیدگی و شانه کشیدن ندارن  اصلاح این فرشته های کوچولو تا هم خودشون وهم شما یه مدت سه ماه کامل از  ریزش مو راحت باشید. معمولا دامپزشکی ها ارایشگر مخصوص گربه دارند .هزینه اصلاح بستگی به ارایشگر بین ۱۲۰ هزار تا ۳۰۰ هزار تومان میتونه باشه .

 

معرفی کد های رنگی بریتیش ها 

بریتیش گلد ny12      بریتیش سیلور

بریتیش گلد ny11     بریتیش بلو گلد 

بریتیش سفید        بریتیش بلو 

بریتیش گلد تبی      بریتیش بلک گلد 

 

بریتیش گلد ny12

برای اطلاع پیدا کردن از اصالت بریتیش گلد ny12 باید به چند نکته توجه کنید .

همان طور که در عکس بالا مشاهد میفرمایید مو  زیر شکم باید به طور کامل سفید باشه. رنگ گلد مو باید یک دست باشه . انتهای دوم ؛کف دست و پا باید کامل مشکی باشه صورت گرد چشمان درشت مشخصات یک بریتیش گلدny12 است.

رنگ چشم :سبز؛قهوای؛زمردی

بریتیش گلد ny11

مشخصات بریتیش گلد ny11 

همان طور که در عکس بالا مشاهد میفرمایید صورت گرد چشمان درشت و رنگ مو گلد با نوک های سیاه یکی از مشخصات بریتیش گلد ny11 هست انتهای دم  و کف دست پا مشکی میشود.

مشخصات نزدیک به بریتیش گلد ny12 دارد.

رنگ چشم : سبز؛قهوای ؛زمردی؛

 

خرید گربه بریتیش سیلور لانگ هیر 

مشخصات بریتیش سیلور لانگ هیر را میشه از مخلوط  مو سفید و نقره ای مشکی بودن کف دست و پا و مشکی بودن انتهای دم تشخص داد .

همچنین درشت بودن چشمان بسیار قابل توجه باید باشد و با تراکم مو بالا

رنگ چشم : ابی؛ابی فیروزه ای ؛سبز؛ زمردی و قهوای 

خرید گربه بریتیش بلک گلد 

بریتیش بلک گلد را میشه از ترکیب مو گلد و سیاه تشخیص داد انتهای دم سیاه کف دست و پا باید مشکی باشد. این نوع نژاد قیمت پایین تری از بریتیش های گلد ny11وny12دارند.

با رنگ چشمان سبز ؛زمردی و قهوای دلبری میکنند .

خرید گربه بریتیش سفید 

همان طور که در عکس بالا مشخص است بریتیش های سفید ؛ رنگ مو ی کاملا یک دست سفید دارند و کف پنجهاه های صورتی یا حتی خاکستری میتوانند  داشته باشند .

این کوچلو ها با رنگ چشمان ابی ؛سبز ؛قهوای و زمردی میتونند دلبری میکنند .

بریتیش بلو گلد یا طوسی 

بریتیش های بلو گلد یا طوسی بسیار زیبا و جذاب هستند با رنگ مو خاص .

با کف پنجه های طوسی یا مشکی انتهای دم مشکی و اکثرا با تراکم مو بالا شناخته میشوند.

رنگ چشمهای این فرشته های سیبیلو :طوسی؛سبز؛زمردی و قهوه ای است.

گربه بریتیش یکی از نژادهای محبوب گربه است که به خاطر ظاهر قدیمی و عموماً صورت پهن و چانه بزرگ خود شناخته می‌شود. گربه های بریتیش جثه متوسط ​​تا بزرگی دارند آنها بسیار قدرتمند هستند. همچنین این گربه ها به شدت عضلانی و استخوان بندی سنگینی دارد این گربه ها ظاهری گرد و ضخیمی و بسیار بامزه ای دارند اگر قصد خرید گربه های جذاب و خاص میگردید خرید گربه بریتیش یک پیشنهاد عالی برای شماست.. همچنین اگر به این گربه ها علاقه دارید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید؛ در ادامه توضیحات بیشتری در مورد گربه های بریتیش در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت .

خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش
خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش

ویژگی های گربه ی بریتیش :

به عنوان یک گربه قدرتمند، تمام اجزای این نژاد باید به خوبی رشد کرده باشند. این گربه دارای نژاد مو بلند و مو کوتاه یه به عبارت دیگر لانگ هیر یا شورت هیر هستند این گربه ها سینه ای پهن، گردنی عضلانی، آرواره های قوی و پوزه ای توسعه یافته دارد. پاها ضخیم و قوی هستند موهای این گربه ضخیم و متراکم است. در طول زمستان بسیار طولانی تر و ضخیم تر می شود. بافت کت نسبتاً سخت است، زیرا به عنوان محافظ برای گربه عمل است. شما برای خرید گربه بریتیش میتوانید به سایت اسکاتیش بریتیش مراجعه کنید، سایت ما یکی از بهترین مجموعه های فروش گربه بریتیش های اصیل و وارداتی است برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید .

 

شخصیت گربه بریتیش:

گربه بریتیش گربه ای برای همراهی بسیار لذت بخش هستند. این گربه ها بسیار آرام و عاقل هستند. گربه بریتیش گربه ای به شدت وفادار و دوست داشتنی است و خود را به هر یک از اعضای خانواده اش می چسباند. در حالی که گربه بریتیش عاشق بازی هستند، اما آنها نیازی به توجه ساعتی شما ندارد. اگر حال و هوای بازی داشته باشند، کسی را بازی خود پیدا می کند و برای آن شخص اسباب بازی می آورد. گربه های بریتیش به تنهایی نیز خوب بازی می کنند، و بنابراین همراه خوبی برای افراد مجرد هستند. اگر شما نیز حس میکنید این گربه ها برای شما مناسب هستند میتواند به خرید گربه بریتیش در سایت ما اقدام کنید شایان به ذکر است که قیمت گربه بریتیش در سایت کت باتی بسیار مناسب بوده و گربه های کاملا سالم در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

زندگی گربه بریتیش:

گربه بریتیش یک گربه ضخیم و عضلانی است، بنابراین تغذیه او باید به دقت کنترل شود. علیرغم استخوان بندی و ماهیچه های سنگین او باید ورزش کافی داشته باشد و بازی تعاملی برای حفظ شکل مناسب نژاد گربه بریتیش ضروری است. گربه های بریتیش دوست داشتنی وقتی می خواهند بازی کنند، خودشان به تنهایی بازی می کنند و اگر اسباب بازی گربه ای در دسترس نباشد، یک اسباب بازی پیدا می کنند یا از هر چیزی که پیدا می کند، یک اسباب بازی می سازند همچنین مسواک زدن روزانه برای گربه بریتیش مهم است.

گربه های بریتیش تنها ماندن را تحمل می کنند. آنها با محبت هستند اما زمان خود را صرف خوابیدن زیر نور خورشید نیز می کند. گربه  های بریتیش برای نگهداری آسان هستند و همدمی آرام و شگفت‌انگیز دارند. این یکی از محبوبیت های بزرگ گربه بریتیش است که باعث میشود افراد زیادی به خرید گربه بریتیش اقدام کنید . فروش گربه بریتیش باید در مجموعه های معتبر انجام شود زیرا سلامتی این گربه ها بسیار حائز اهمیت است همانطور که قبلا ذکر کردیم مجموعه ی کت باتی یک از معتبرترین مراکز فروش گربه بریتیش است .

خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش
خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش

تاریخچه ی گربه بریتیش:

مو کوتاه بریتانیایی، در حالی که در اصل از مزارع و خیابان های بریتانیا آمده است، اولین گربه فانتزی نیز محسوب می شود. “پدر” این نژاد هریسون وییر است که به عنوان اولین پرورش دهنده گربه حرفه ای شناخته می شود. او در تاریخ گربه فانتزی به عنوان “پدر فانتزی گربه” شناخته می شود. او نه تنها اولین پرورش دهنده حرفه ای بود، بلکه قوانین اولین نمایش گربه را نیز که در سال 1871 در بریتانیا برگزار شد تعیین کرد .

هریسون گربه خیابانی بریتانیا را گرفت و از طریق یک برنامه پرورش فشرده، آن را به نژادی تبدیل کرد و نامش را گربه بریتیش گذاشت. بریتانیایی‌ها عاشق نژاد جدید خود شدند که اکنون شجره‌ای دارند. در طول جنگ جهانی دوم، مانند جنگ جهانی اول، نژاد بریتانیایی Shorthairیا شورت هیر از بین رفت، اما همیشه ار نظر محبوبیت رتبه های برتر بودند. امروزه گربه بریتیش در سراسر جهان پذیرفته شده است. زمانی به عنوان آبی بریتانیایی شناخته می شد، اما از آنجایی که در رنگ های متنوعی وجود دارد، به آن گربه بریتیش می گویند.

 

قیمت گربه بریتیش :

اولین عاملی که بر قیمت گربه بریتیش تأثیر می‌گذارد، نژاد گربه است. گربه‌های دارای سطح نژاد بالا و گواهینامه معتبر اغلب قیمت بالاتری دارند. بنابراین، اگر قصد خرید گربه بریتیش با نژاد بالا را دارید، باید از هزینه بیشتری برای آن آماده باشید.

عامل دیگری که قیمت را تعیین می‌کند، کیفیت و خط نژادی است. گربه‌هایی که از خانواده‌های معروف و با سابقه نژادی خوب  و والدین با کیفیت بالا دارند، اغلب قیمت بالاتری دارند. همچنین، تنوع در رنگ‌ها و الگوهای مختلف پوست نیز می‌تواند تأثیری در قیمت داشته باشد.  عوامل دیگری نیز می‌توانند بر قیمت گربه بریتیش تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، سن گربه، جنسیت، سلامتی و واکسیناسیون‌های آن، سطح آموزش و همچنین نزدیکی به استانداردهای نژادی ممکن است قیمت را تغییر دهند.

برای خرید گربه بریتیش، توصیه می‌شود با کارشناسان فروش گربه بریتیش ما تماس بگیرید  ، کارشناسان ما در زمینه فروش گربه بریتیش بسیار با تجربه هستند و در زمینه ی پرورش و مسائل مرتبط با گربه بریتیش اطلاعات بالایی دارند .

امیدوارم این مقاله به شما در درک بهتر گربه بریتیش کمک کرده باشد. در صورت داشتن سوال یا نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفاً در با کت باتی ما تماس بگیرید.

بریتیش گلد تبی

در واقع همان طور که در عکس بالا مشاهد میفرمایید رنگ گلد همراه با خطوط سیاه که بیشتر به شکل ببر ها یا پلنگ ها کرد .کف پنجه ها سیاه و انتهای دم مشکی دارند.

با رنگ چشمان :سبز ؛قهوای ؛زمرودی میتوانید این گربه ها را تشخصی بدهید.

خرید گربه بریتیش بلو

این گربه‌ها دارای بدنی متمایز، پوشش متراکم و صورت پهن بوده و آشناترین نوع رنگ آن‌ها، «آبی بریتانیایی» است. شورت‌هیرها دارای پوششی خاکستری مایل به آبی، چشمان نارنجی و دمی با اندازه متوسط هستند. این نژاد همچنین در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و الگوهای دیگر، توسعه یافته‌است. شورت‌هیر، یکی از قدیمی‌ترین نژادهای شناخته‌شدهٔ گربه است. در دوران مدرن، این گربه‌های بریتانیایی از محبوب‌ترین گربه‌ها در جهان هستند.

بریتیش های بلو بسیار ارام و دوست داشتنی هستند و خیلی زود با صاحب خود ارتباط برقرار میکنند 

شاید شما با نام «گربه بریتیش» تصاویری از گربه چشایر در آلیس در سرزمین عجایب را تداعی کند. لوئیس کارول گربه عجیب چشایر را بر اساس گربه بریتیش و صورت‌های همیشه خندان آن‌ها ساخته است.  در این مقاله ما درباره ی گربه بریتیش با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد اگر شما قصد خرید بچه گربه بریتیش را دارید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

در حقیقت، بچه گربه بریتیش حیوانات خانگی دوستانه و آرامی هستند که از همراهی مردم و چرت زدن روی مبل لذت می برند. آن‌ها گربه‌های هستند که خز بسیار نرمی دارند، و آن‌ها برای همراهی دوستداران گربه در تمام سنین مناسب هستند. شخصیت بچه گربه بریتیش دوستانه و آرام است و آنها را به حیوانات خانگی خوبی تبدیل می کند که به خوبی با زندگی در خانه یا آپارتمان سازگار می شوند. خرید بچه گربه بریتیش یکی از لذت بخش ترین تجربه های ممکن برای دوست داران حیوانات خانگی است .

ویژگی های بچه گربه بریتیش

از نظر فیزیکی: بچه گربه بریتیش گربه های نسبتاً بزرگ و توپر هستند. آنها دارای صورت های گرد و بزرگ با شیب بسیار کمی در پیشانی خود هستند. آنها چشم های بسیار گرد و گوش های پهن با نوک گرد دارند. آنها دارای خز ضخیم و متراکم هستند که می تواند بیش از 30 رنگ داشته باشد، اگرچه سایه آبی دودی معمولاً با این نژاد مرتبط است.  آنها عموما گربه های مقاومی هستند که نگرانی های کمی برای سلامتی آنها وجود دارند. طول عمر بچه گربه بریتیش 12 تا 20 سال است. از دست دادن حیوانات خانگی بسیار ناخوشایند وناراحت کننده است بنابراین خیلی از افراد سعی میکنند حیواناتی را خریداری کنند که عمر بیشتری دارند و همین عمر نسبتا خوب بچه گربه بریتیش باعث شده است که بسیاری از دوست داران حیوانات خانگی به خرید بچه گربه بریتیش اقدام کنند.

شخصیت:  بچه گربه بریتیش داری شخصیتی دوستانه هستند. آنها تمایلی به در آغوش گرفتن زیاد ندارند زیرا تماس نزدیک آنها باعث ایجاد گرمای بیش از حد میشود و این گربه به دلیل خز ضخیم آنهاست. آنها دوست دارند در نزدیک شما بمانند، حتی اگر روی بغل شما ننشینند. همچنین آنها زمانی که خانواده در خانه نیستند نیز احساس تنهایی نمیکنند و وقت خود را به تنهایی سپری می کنند. آنها گربه های پرانرژی نیستند و به فعالیت بدنی زیادی نیاز ندارند به همین دلیل آنها برای زندگی در آپارتمان ها مناسب هستند به فضای زیادی نیاز ندارند. به همین دلیل خرید بچه گربه بریتیش برای آپارتمان نشینان توصیه میشود. کت باتی کجکوعه ای کاملا مطمئن و معتبر در زمینه ی فروش بچه گربه بریتیش است برای اطلاع بیشتر جهت خرید و قیمت بچه گربه بریتیش با تماس بگیرید.

 

مراقبت از گربه های مو کوتاه بریتانیایی

همه گربه ها نیاز به مراقبت معمول دارند. تغذیه، نظافت و مراقبت و داشتن دامپزشک برای هر حیوان خانگی که به خانه خود می آورید ضروری است. بچه گربه بریتیش نسبت به بقیه ی گربه های خانگی به نگهداری زیادی نیاز ندارند. شما با خرید بچه گربه بریتیش از سایت اسکاتیش بریتیش میتوانید بچه گربه خود را نزد دامپزشک معرفی شده این مجموعه ببرید ، دامپزشکان معرفی شده در این کلینیک بسیار باتجربه و ماهر هستند .

مراقبت از موی بچه گربه بریتیش:

 بچه گربه بریتیش دارای موهای ضخیم و مخملی است که در لمس بسیار نرم است. اگر هفته ای یک بار برس سیمی را روی موهای آن ها بکشید، خز آنها بدون گره خوردن حفظ می شود.

تغذیه:

 علیرغم اندازه چشمگیر بچه گربه بریتیش ، آنها به غذای زیادی نیاز ندارند. آنها خیلی فعال نیستند و تغذیه بیش از حد می تواند منجر به افزایش وزن بچه گربه های بریتیش شود . تغذیه باکیفیت در هر وعده ​​معمولاً نیازهای تغذیه ای آنها را برآورده می کند. دامپزشک شما می تواند به شما در انتخاب بهترین رژیم غذایی برای حیوان خانگی خود کمک کند.

خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش
خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش

ورزش و فعالیت بچه گربه بریتیش:

بچه گربه بریتیش کم تحرک هستند و در واقع، برخی از مردم آنها را برای عنوان گربه های دست و پا چلفتی می شناسند . آنها معمولاً از ماندن در خانه و ساکت ماندن لذت میبرند و خوشحال هستند، اگرچه ممکن است قبل از اینکه ساکت شوند، دوره‌ هایی پر انرژی داشته باشند و با بازیگوشی به اطراف می دوند. آنها از داشتن اسباب بازی هایی برای بازی های خود لذت می برند.

فروش بچه گربه بریتیش در اکثر مجموعه های انجام میپذیرد اما مجموعه کت باتی یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز فروش بچه گربه بریتیش است ، این مرکز بچه گربه های خود را واکسیناسیون و انگل تراپی کرده است و همه ی بچه گربه ها در این مرکز وارادتی ، اصیل و دارای شناسنامه ی بین اللملی هستند . همچنین قیمت بچه گربه بریتیش در این مجموعه بسیار مناسب بوده و بسیار پایین تر از مجموعه های دیگر به فروش میرسد .

مراقبت از دندان و ناخن بچه گربه بریتیش:

 بیشتر گربه ها به کوتاه کردن منظم ناخن ها نیاز دارند. می توانید این کار را در خانه با ناخن گیر توصیه شده توسط دامپزشک انجام دهید. اگر گربه شما همکاری نمی کند، یک آرایشگر یا کارکنان مطب دامپزشکی می توانند مراقبت از ناخن بچه گربه بریتیش را انجام دهند.

مسواک زدن روزانه دندان های گربه می تواند سلامت دندان های گربه را در طول زندگی آنها افزایش دهد. به دنبال مسواک هایی خاص برای گربه ها باشید و از خمیر دندان های مخصوصی که برای گربه ها طراحی شده اند استفاده کنید .

 

ترجیحات آب و هوایی  و بیرون بردن بچه گربه بریتیش از منزل:

بچه گربه های بریتیش نباید در فضای باز باشند. آنها به اندازه کافی سریع و چابک نیستند تا از شکارچیان احتمالی فرار کنند. آنها باید در داخل خانه بمانند و نباید در معرض گرمای بیش از حد قرار بگیرند. پوشش ضخیم آنها می تواند باعث گرم شدن بیش از حد آنها شود.

نکته های در مورد بچه گربه های بریتیش:

  • بچه گربه بریتیش حیوانات خانگی خوب و همراهانی وفادار هستند. آنها از بودن در کنار مردم لذت می برند، اگرچه ممکن است تمایلی به در آغوش گرفتن نداشته باشند. گربه شما از اینکه در کنار شما روی مبل می نشیند یا به سادگی با شما در یک اتاق است خوشحال است.
  • آنها گربه های راحتی هستند . اکثر صاحبان بچه گربه بریتیش آنها را در خانه با حیوانات دیگر از جمله سگ نگهداری می کنند. اگر قبلاً حیوان خانگی دارید، با دامپزشک یا مربی حیوانات خود در مورد نحوه معرفی ایمن حیوان خانگی جدید صحبت کنید.
  • بچه گربه بریتیش کودکان را دوست دارند . با این حال، مانند بسیاری از گربه‌ها، آنها از برخورد خشن لذت نمی‌برند و بچه ها باید با گربه مهربان باشند.
  • بچه گربه های بریتیش دیر بالغ می شوند. اکثر بچه گربه های این نژاد تا حدود پنج سالگی به طور کامل رشد نمی کنند.

قیمت بچه گربه بریتیش نسبت به سایر گربه ها بالاست اما اگر قصد خرید بچه گربه بریتیش در تهران دارید مجموعه کت باتی این بچه گربه ها را با قیمت بسیار ارزان تر ارائه میدهد برای مشاوره و خرید بچه گربه بریتیش با کارشناسان ما تماس بگیرید ، کارشناسان خوشحال میشوند که بتوانند به شما در زمینه ی فروش بچه گربه بریتیش خود به شما یاری برسانند .

یکی از بهترین و معتبر ترین مرکز خرید و فروش گربه با اصالت و تضمین سلامت، مجموعه کت باتی می باشد. مجموعه کت باتی با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه پرورش اصولی گربه های زیبا و خانگی آن هم با قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان هست.

خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش
خرید و فروش گربه اسکاتیش و بریتیش

 

اگر به دنبال یک حیوان خانگی هستید، خرید گربه بریتیش شورت هیر یک انتخاب مناسب است. این گربه ها به دلیل ظاهر خاصشان با خز کلفت و صورت گرد و دوست داشتنی جذاب هستند. کنار آمدن با آنها نیز فوق العاده آسان است.  گربه بریتیش شورت هیر به دلیل شخصیت جذاب، ظاهر زیبا و سهولت مراقبت از آنها محبوب است  (این گربه ها به نگهداری کمی نیاز دارند). ظاهر جذاب و طبیعت دوستانه آنها باعث شده است که بریتیش شورت هیر در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کند. با این حال اگر به دنبال خرید بریتیش شورت هیر به عنوان حیوان خانگی هستید، نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید ، در ادامه بیشتر درباره ی خرید گربه ی بریتیش شورت هیر صحبت خواهیم کرد، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

1– شما باید به خرید گربه بریتیش شورت هیر خود از یک پرورش دهنده ثبت شده یا یک منبع معتبر اقدام کنید.

پرورش دهندگان نامعتبر گربه های خود را ارزان تر میفروشند اما صرفه جویی در هزینه ها در این مورد بی ارزشش را ندارد زیرا آنها گربه های خود را نه به عنوان موجودات زنده با نیازها و شخصیت خود، بلکه صرفاً به عنوان یک منبع درآمد می بینند. زمانی که شما گربه بریتیش شورت هیر خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری میکنید اطمینان دارید که این گریه ها در شرایط کاملا مناسب و بهداشتی پرورش یافته اند و همه ی واکیناسیناسیون و خدمات پزشکی این گربه ها انجام شده است ؛ کت باتی یکی از بهتریت مراکز خرید گربه بریتیش شورت هیر در تهران است که خدمات زیادی را بعد از خرید گربه بریتیش شورت هیر انجام میدهد برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان ما صحبت کنید آنها اطلاعات خوبی در این زمینه به شما ارائه خواهند داد .

 

2: بریتیش شورت هیر می توانند 20 سال عمر کنند.

وقتی به خرید گربه بریتیش شورت هیر اقدام میکنید ، وارد رابطه ای می شوید که می تواند تا چند دهه ادامه داشته باشد. متوسط ​​طول عمر گربه بریتیش شورت هیر حدود 12 سال است اما این گربه ها معمولاً تا اواخر نوجوانی و حتی 20 سالگی زندگی می کنند. شما می توانید با تغذیه مناسب و یک رژیم غذایی معقول، بردن گربه به معاینات سالی یک بار و داشتن تحریکات و ورزش مناسب ، اطمینان حاصل کنید که بریتیش شورت هیر شما از زندگی طولانی و سالمی برخوردار است. 

 

3: بریتیش شورت هیر مشکلات سلامتی کمی دارند.

گربه بریتیش شورت هیر نه تنها عمر آنها طولانی است، بلکه تمایل به سلامت نیز دارند. گربه های این گربه ها مستعد ابتلا به شرایطی مشابه با هر گربه خانگی دیگر هستند، اما به طور کلی، آنها دارای ساختارهای عالی هستند و هیچ مشکلی برای سلامتی این نژاد خاص وجود ندارند. مشکلات سلامتی که بریتیش شورت هیر را تحت تأثیر قرار می دهد شامل کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک است.

4: بریتیش شورت هیر می توانند بسیار بزرگ شوند.

این یک نژاد گربه به هیچ وجه کوچک نیست. بریتیش شورت هیریک نژاد “متوسط ​​تا بزرگ” در نظر گرفته می شود. آنها می توانند به اندازه های چشمگیری برسند. و گاهی ممکن است که یک بریتیش شورت هیر نر به وزن 8 کیلو (18 پوند) برسد.  بریتیش شورت هیر بیشتر رشد خود را در سال اول انجام می دهند، اما می توانند تا سه تا پنج سال نیز بزرگتر شوند.عموما ماده‌ها بسیار کوچک‌تر از نرها هستند، اما همچنان تمایل دارند.

 

5:  بریتیش شورت هیر از نوازش افراطی متنفر است.

این نژاد بسیار وفادار و دوست داشتنی است، اما اگر مدت زمان زیادی آنها را نوازش کنید یا در آغ.ش بگبرید متنفر است. این نژاد ترجیح می دهد نزدیک شما بنشیند تا روی شما. البته مکگن است همه ی گربه بریتیش شورت هیر این ویژگی را نداشته باشند.

6:  بریتیش شورت هیرگربه هایی ساکت و کم تحرک هستند.

اگر به دنبال یک گربه خانگی آرام و ملایم هستید که دائماً باعث سر و صدا نشود، بریتیش شورت هیر ایده آل است. گربه ای خوش اخلاق با حالت آرام بخش، این نژاد به ساکت بودن و آرام بودن شهرت دارد. بریتیش شورت هیر غیرمخرب است و از خراشیدن . رفتارهای مربوط با گربه های فعال خودداری می کند .

7:  بریتیش شورت هیر باهوش هستند

گربه‌های بریتیش شورت هیر بسیار باهوش هستند . درست است که بریتیش شورت هیر نژاد بسیار باهوشی است اما باهوشی آن‌ها را به سمت شیطنت‌ها سوق دهد ، برخی از گربه ها وسواس زیادی به استفاده از ضریب هوشی بالاتر خود برای یافتن راه های جدید و آزاردهنده تر برای حواس پرتی صاحبان خود ، آموزش خود برای باز کردن درها، خاموش و روشن کردن وسایل برقی و حتی حمله به یخچال استفاده میکنند اما گربه بریتیش شورت هیر بسیار آرام و بدون شیطنت است.

8:  بریتیش شورت هیر باید به عنوان گربه در داخل خانه نگهداری شوند.

صادقانه بگویم، قرار دادن گربه بریتیش شورت هیر شما در فضای باز ایده بدی است. باید به یاد داشته باشید که گربه شما نسبتاً مورد توجه است. بریتیش شورت هیر یکی از محبوب ترین نژادهای شجره نامه ای است که در صورت فروش ارزش پولی قابل توجهی دارد.که این موضوع به هدفی برای دزدان فرصت طلب تبدیل می شود. ایم گربه ها تخریب ناپذیر نیستند و واقعاً سزاوار امنیت زندگی در داخل خانه هستند.

همچنین خطرات ناشی از سگ‌های خطرناک، شکارچیان گرسنه یا رانندگان بی‌احتیاط را نیز در نظر بگیرید.

 

9:  بریتیش شورت هیر با بچه ها، سگ ها و گربه ها فوق العاده رفتار میکند.

بریتیش شورت هیریک نژاد بسیار صبور با حالتی آرام و دوست داشتنی است. آنها به راحتی با جوانان پیوند می خورند و تا حدودی رفتارهای کودکانه را تحمل می کنند. بریتیش شورت هیر همچنین با حیوانات دیگر بسیار خوب است .

 دراین مقاله سعی کردیم دلایل خرید گربه بریتیش شورت هیر را برای شما بیان کنیم. اگر تصمیم به خرید گربه بریتیش شورت هیر دارید میتوانید با تماس با کارشناسان ما یا همچنین ثبت سفارش گربه بریتیش شورت هیر به خرید آن اقدام کنید. شایان به ذکر است که کت باتی قیمت گربه های خود بسیار مناسب عرضه میکند و شما با دیدن این گربه های اصیل با این قیمت شگفت زده خواهید شد.

 

گربه های بریتیش لانگ هیر حیوانات خانگی وفادار و دوست داشتنی با چهره های شیرین و نگرش های آرام هستند. شما با خرید گربه بریتیش لانگ هیر این نژاد دوست داشتنی را به خانواده خود اضافه کنید؛ این گربه ها دارای ویژگی های بسیار خاصی هستندکه شما را به خرید گربه بریتیش لانگ هیر ترغیب میکنند در ادامه بیشتر با این نژاد گربه دوستانه و کرکی آشنا میشویم؛ پس لطفا ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید .

ویژگی های گربه بریتیش لانگ هیر:

این گربه ها بسیار دوست داشتنی هستند و رابطه خوبی با گربه ها، کودکان، سگ ها، خانواده ها، سالمندان دارند آنها خلق و خوی مهربان، اجتماعی دارند و باهوش و آرام هستند این گربه ها معمولا در رنگ ها گلد ، سیلور و سفید یافت میشوند. این گربه ها با غریبه ها دوستانه رفتار میکنند و برای افرادی که اولین بار صاحب حیوانات خانگی میشوند مناسب است، گربه بریتیش لانگ هیر یک گربه عروسکی خوش مزاج ، شیرین و صورت گرد است. این گربه سانان کرکی از بریتانیا منشا گرفته اند و از تلاقی بین نژادهای گربه کوتاه بریتانیایی و گربه ایرانی به وجود آمده اند. این گربه ها مهربان، وفادار و بی نیاز هستند. اگر به دنبال یک گربه خانوادگی یا یک همدم فداکار هستید که بدون نیاز خاصی با شما همراهی کند، خرید گربه بریتیش لانگ هیر یک انتخاب عالی است.

ظاهر گربه بریتیش لانگ هیر:

گربه‌های بریتیش لانگ هیر جثه‌ای متوسط ​​با موهای بلند و صورت گرد و دلپذیر دارند. چشم‌های گرد بزرگ، حالت‌های شیرین و کت‌های مخمل‌شان به این نژاد جذابیت خاصی بخشیده است. این گربه ها در زیر تمام کرک هایشان بدنی عضلانی و محکم دارند.

موهای بریتیش لانگ هیر متراکم و صاف هستند و بلند هستند و باعث میشوند این گربه‌ها بزرگ‌تر از به نظر برسند. کت آنها نیز نرم، ضخیم است و در رنگ های زیادی از جمله سیلور ، شکلاتی یا طلایی وجود دارد. آنها می توانند یک الگوی دو رنگ، تیک دار یا رنگی نیز داشته باشند.  بریتیش لانگ هیر اغلب از نظر ظاهری با گربه بریتیش لانگ هیر و گربه ایرانی مقایسه می‌شود.

 

خلق و خوی گربه بریتیش لانگ هیر:

چهره خندان آنها این گربه های باعث شیرین و  جذاب شدن این گربه ها میشود. گربه های بریتیش لانگ هیر به خاطر رفتار ملایم، آرام شناخته می شوند. به طور قابل توجهی گربه بریتیش لانگ هیر نسبت به اکثر نژادهای گربه فعالیت کمتری دارند و با افزایش سن کم تحرکتر نیز می شوند. این گربه‌های دوست‌داشتنی بسیار فراتر از همنشین شما هستند. آنها فوق العاده باهوش، اجتماعی و مهربان هستند. بریتیش لانگ هیر یک نژاد وفادار است که مردم را دوست دارد و اکثر محیط ها را تحمل می کند.

اگرچه آنها بسیار اجتماعی هستند، اما این گربه ها دارای یک خط مستقل نیز هستند و اغلب با انجام کارهای خود احساس خوبی دارند. گربه‌های بریتیش لانگ هیر با بچه‌ها مهربان و صبور هستند ، اما واقعاً دوست ندارند آنها را بغل کنند.در عوض آنها را برای نوازش و بازی با کودکان روی زمین خوششان میاید .

 

نیازهای زندگی گربه بریتیش لانگ هیر

بریتیش لانگ هیر به لطف خلق و خوی آرام خود، برای محیط های مختلف زندگی مناسب است. نگرش ملایم و راحت آنها باعث می شود که حیوانات خانگی صبور و دوست داشتنی برای خانواده هایی با فرزندان خردسال و مهمانان مکرر باشند. این گربه سانان ، دوستانه ، اجتماعی و سازگار با تغییرات هستند. کودکان نوپا کنجکاو و مهمانی های پر سر و صدا را نیز تحمل می کنند ولی آنها از این که به آنها بچسبند خوششان نمی آید .

این گربه‌ها عاشق صحبت کردن هستند و مکرراً با شما صحبت می‌کنند. اگر در آپارتمان زندگی می کنید، خرید گربه بریتیش لانگ هیر توصیه ی ما به شماست .

اگر به دنبال یک همراه مهربان هستید که بتواند سبک زندگی شما را جلا ببخشد ،  خرید گربه بریتیش لانگ هیر مناسب شماست. این گربه آرام برای زندگی خانوادگی، سفرهای مکرر و بسیاری از موقعیت‌های زندگی بسیار مناسب است، البته تا زمانی که از عشق و مراقبت فراوان برخوردار باشد. شما برای خرید گربه بریتیش لانگ هیر دوست داشتنی به کت باتی مراجعه کنید ، کت باتی یک مجموعه معتبر است که گربه های اصیل را با قیمت بسیار مناسب ارائه میدهد. شما میتوانید برای خرید گربه بریتیش لانگ هیر به بخش گربه بریتیش ما مراجعه کنید یا به صورت حضوری یا مجازی با کارشناسان مجرب و با تجربه ی ما صحبت کنید .

زندگی با گربه بریتیش لانگ هیر

از آنجایی که این گربه‌ها باهوش هستند، معمولاً آموزش دادن این گربه‌ها آسان است این گربه ها میتوانند کارهای ساده مانند استفاده از یک جعبه زباله یا یک پست خراش را انجام دهند. این گربه های دوستدار غذا همیشه برای پاداش رفتار خوب قدردانی می کنند و حتی می توانند ترفندهای سرگرم کننده را با انگیزه مناسب یاد بگیرند.

با این نژاد قابلیت اجتماعی شدن را دارند. بچه گربه های بریتیش لانگ هیر که به مردم و حیوانات خانگی معرفی می شوند معمولاً به راحتی با آنها کنار می آیند و از چهره های ناآشنا استقبال می کنند.

بریتیش لانگ هیر باید با رژیم غذایی با کیفیت بالا که توسط دامپزشک شما تایید شده است تغذیه شود. عمدتاً پروتئین های حیوانی مناسب گربه بریتیش لانگ هیر هستند. گربه شما را می توان با غذای خشک یا مرطوب تغذیه کند. این نژاد مستعد چاقی است، بنابراین نظارت بر مصرف غذای آنها بسیار مهم است. گربه‌های بریتیش لانگ هیر نسبت به سایر گربه‌ها بیشتر مستعد ابتلا به بیماری نیستند. طول عمر این نژاد 15 تا 17 سال است . هرچند برخی از این نژاد ها که زندگی سالمی تحرک کافی دارند ممکن است تا 20 سال نیز عمر کنید .

در این مقاله به برخی از ویژگی های گربه بریتیش لانگ هیر پرداختیم، امیدواریم که این مقاله در زمینه ی خرید گربه بریتیش لانگ هیر به شما کمک کرده باشد . همچنین اگر قصد این گربه های جذاب و دوست داشتنی را دارید با مجموعه کیت باتی تماس بگیرید این مجموعه بسیار معتبر بوده و به سلامت گربه بریتیش لانگ هیر بسیار اهمیت میدهد. گربه ها در این مجموعه با شرایط بسیار مناسب پرورش داده شده اند و انواع واکسیناسیون های مناسب خود را دریافت کرده اند. شما میتوانید برای خرید گربه بریتیش لانگ هیر به صورت حضوری و آنلاین با ما درارتباط باشید و گربه ی مناسب خود را تهیه کنید .

ویژگی های کت باتی :

+ شناسنامه
+ انگل تراپی
+ زدن واکسن قبل از تحویل
+ گرفتن کیت سلامت در صورت درخواست خریدار
+ دو سال مشاوره رایگان

همچنین میتوانید با کیفیت ترین گربه های اسکاتیش را از مجموعه کت باتی تهیه نمایید.

 

علت منصفانه بودن قیمت گربه بریتیش در مجموعه کت باتی:

از آنجایی که مجموعه کت باتی یک پرورش دهنده خانگی گربه های بریتیش می باشد، به دنبال سود چندین برابر و قیمت های نجومی بی منطق نیست؛ تمامی قیمتها خیلی پایین تر از همکاران دیگر می باشد .
شما میتوانید با یک سرچ ساده در اینترنت متوجه این موضوع بشوید.